O SPOLEČNOSTI

 

SPOJING, s.r.o. je ryze česká společnost zabývající se dodávkou kompletních služeb v oblasti informačních technologií, zejména pak návrhem a dodávkou systémů pro TDM telefonii, IP telefonie a síťového managementu a jejich následným servisem.

Společnost byla založena v roce 1997. Její hlavní náplní byly dodávky, instalace a servis telekomunikační techniky. V důsledku rozvoje informačních technologií v došlo v roce 2009 k fúzi sloučením se společnostmi SERVIS TELEKOMUNIKACÍ s.r.o. a SIKR TELEKOMUNIKACE s.r.o..
Tento krok významným způsobem posílil pozici společnosti SPOJING s.r.o., a to jak rozšířením nabídky služeb, tak i rozšířením produktového portfolia.

Společnost SPOJING s.r.o. je dlouholetým business partnerem společnosti AVAYA, Microsoft, HP, KeLINE a od roku 2014 autorizovaným resellerem společnosti innovaphone AG.

Společnost SPOJING s.r.o. dále nabízí poradenskou a konzultační činnost, školení a technickou podporu v daných oblastech.

Věříme, že mezi naši spokojenou, klientelu patří průmyslové podniky, obchodní společnosti, finanční instituce, vzdělávací instituce, zdravotnická zařízení nebo složky státní správy.

Za úspěšnou spolupráci se zákazníky vděčíme také široké síti našich obchodních partnerů.
Cílem naší společnosti je poskytnout zákazníkům ucelené služby od přípravy projektů, prodejní podpory, realizace projektů až po dlouhodobou obchodně technickou podporu.

 

Jsme autorizovaní dodavatelé značek:

 

Avaya, Innovaphone, Microsoft, Panasonic, HP, kabeláží ….