SPOJING s.r.o.

SPOJING s.r.o., dceřiná společnost BusinessCom a.s, působí na trhu od roku 1997, poskytuje široké spektrum služeb v oblasti IS/IT.  SPOJING s.r.o. je dodavatelem komplexních řešení v oblasti hlasových, datových a konvergovaných technologií, kontaktních center a řešení bezpečnostni. Součástí nabízených služeb jsou i poradenské služby, analýza stavu a potřeb, plánování a návrh řešení, jeho implementace a v neposlední řadě provozní údržba a servis.

Společnost SPOJING s.r.o. je dlouholetým business partnerem společnosti AVAYA a od roku 2014 autorizovaným resellerem společnosti innovaphone AG.

Zákazníky SPOJING, s.r.o. jsou podniky a organizace všech velikostí a odvětví. Na českém trhu mezi zákazníky SPOJING, s.r.o. patří například Dopravní podnik hl. města Prahy, Plzeňský Prazdroj, Bohemia sekt, Asahi, Skanska, KONE, Fakultní nemocnice Bulovka, Fakultní nemocnice Plzeň ..... a mnoho dalších.

SPOJING, s.r.o. je dlouholetým business partnerem společnosti AVAYA, autorizovaným resellerem společnosti innovaphone AG a dodavatelem produktů firem Akuvox, Ruijie, Htek, Zycoo, Dinstar, VT, Snom, AEI, Diavox, Milesight, Joiwo, Ascom, LifeSize a Fortinet.

Naše nabídka produktů a služeb

Systémy jednotné komunikace a spolupráce
 
Systémy jednotné komunikace od společnosti AVAYA, INNOVAPHONE, Mitel, Zycoo a systém BC4™ SoftSwitch
 
Komunikační systémy doplňuje rozsáhlá nabídka osvědčeného hardware a software, jako jsou IP terminály Avaya, Htek, Mitel a Snom, řešení mobility a osobní bezpečnosti DECT a VoWiFi Ascom, Mitel Snom, a také speciálně  navržené terminály AEI pro hotely a nebezpečná prostředí JoiWo, profesionální náhlavní soupravy Poly a VT.
 
Pro připojení TDM rozhraní, jako jsou analogové linky FXS a FXO, ISDN a GSM k SIP PBX nabízíme brány od světové jedničky
firmy Dinstar
 
 
Omnichannel kontaktní centra a dispečerské systémy

Umožněte agentům zpracovávat kontakty ze všech mediálních kanálů včetně příchozího/odchozího hlasu, e-mailu, webového chatu, SMS a sociálních médií z jediného rozhraní agenta. Díky all-in-one platformě pro správu interakce se zákazníky, která transformuje hlasová call centra na omnikanálová zákaznická centra, Mitel MiContact Center Enterprise nebo BC4™ Contact Center.

Centra obsluhy volání již nejsou doménou pouze velkých nebo specializovaných firem a institucí, ale stávají se běžným standardem i všude tam, kde jde o maximálně spokojeného zákazníka. Užijte si i vy flexibilitu nasazení On-premise, ve vašem serverovém virtualizovaném prostředí, datovém centru, hybridní konfiguraci, privátním nebo veřejném cloudu.

Zjistit více ⇒
 

Produkty Smart Intercom,  Smart Home, CCTV a ozvučení

Od společnosti Akuvox Networks, předního světového výrobce chytrých interkomů a řešení Smart Home nabízíme produkty zahrnující umělou inteligenci AI, SIP,  Android, bezplatný cloud, vysoký stupeň zabezpečení, ochranu soukromí a další pokročilé technologie.

Milesight je předním poskytovatelen řešení v oblasti IP kamerových systémů, software, umělé inteligence a IoT.  Nabízíme komplexní portfolio produktů, a to jak IP kamery,  NVR  a IP servery, tak i komplexní softwarová a hardwarová řešení, a jejich další integraci do podnikových procesů.

Komplexní systém ozvučení od společnosti Zycoo do vnitřních i venkovních prostor pro distribuci audia po standardních IP sítích LAN. 

Zjistit více ⇒
 

Síťová infrastruktura LAN a WiFi 

Z oblasti dat a síťové infrastruktury naše nabídka zahrnuje komplexní služby od návrhu sítě až po implementaci sítí LAN/WAN/WiFi  včetně vypracování projektové dokumentace. Návrh infrastruktury obsahuje architekturu a topologii řešení, která vycházejí z konkrétní situace a potřeb zákazníka.     

V naší distribuci nalezenete společnost Ruijie Networks, jednoho z předních světových dodavatelů síťových řešení, zaměřuje se na výhody pro zákazníky a snaží se zlepšovat zkušenosti našich zákazníků v oblasti síťových aplikací prostřednictvím neustálých technologických inovací.

Zjistit více ⇒ 

 

 

 
Poskytování konektivity hlasových a datových služeb

Společnost SPOJING s.r.o. poskytuje  komplexní služby poskytovatele hlasové a datové konektivity na základě licence ČTÚ.

Rozumíme technologiím a víme jak je sestavit ve funkční celek. Jsme schopni vybrat nejlepší řešení pro vaše telekomunikační potřeby a nabízet špičková hlasová, datová a internetová řešení pro  váš komunikační systém. To vše s malým nebo žádným přerušením službe při změně operátora.

Pokud implementujete cloud computing, máte redundantní internetové připojení, které poskytuje ochranu proti selhání, když je váš operátor mimo provoz? Můžeme vám pomoci najít levné řešení, které vás udrží ve spojení.

Kontakujte nás ⇒ 

Dodavatelé a partneři

Mitel Zycoo
Akuvox Htek Dinstar Poly
Snom AEI Ruijie Reyee
VT Headsets Ascom Milesight JOiWO
 
Chcete vypracovat cenovou nabídku nebo další informace o produktu?    Kontaktujte nás ⇒ 

Jednotná komunikace — Kontakní centra — Bezpečnost — Síťová infrastruktura