Telefonní terminály

SIP, IP, analogové, softwarové, DECT a digitální telefony od výrobců Avaya, innovaphone, Mitel, Htek, Snom, Ascom, AEI a JoiWo pro různé možnosti nasazení.

Telefonní terminály Avaya

Vysoce výkonný teleofny Avaya mají HD hlas, integrované rozhraní Gigabit Ethernet,
podpora náhlavní soupravy. Jsou rozšiřitelné pomocí 24 tlačítkový panelů, mají volitelné moduly
Wi-Fi® a Bluetooth®.

Telefon využívá vaši podnikovou IP síť k poskytování sofistikovaná hlasová komunikace z centrály firmy, vzdálených míst nebo domácí kanceláře. Pevná ​​integrace s Avaya Aura®, IP Office™ a Avaya Cloud Office®  optimalizuje komunikaci prostřednictvím flexibilní architektury, která využívá stávající investice a přizpůsobuje se měnícím se obchodní, potřebám.

IP telefony Mitel MiVoice

Výkonné stolní telefony Mitel s kříšťálově čístým zvukem, WiFi a Bluetooth, pokročilými funkcemi a širokou škálou příslušenství pro UCC komunikační platformu Mitel MiVoice MX-ONE.

IP telefony SNOM

SIP terminály německé společnosti Snom poskytují spolehlivé a vysoce kvalitní podnikové řešení s bohatým příslušenstvím a zárukou 3 měsiců.

IP telefony a videotelefony Htek

Inovativní IP podnikové telefony Htek s OS Android a podporou videa.

IP telefony Htek poskytují vynikající kvalitu zvuku, bohatou výbavu, kvalitní sadu SIP telefonních funkcí a vynikající kvalitu zpracování.

IP a analogové hotelové telefony AEI

AEI poskytuje vysoce kvalitní analogové a IP telefonní terminály pro hotelový průmysl. Společnost AEI Communications Corp. byla založena v květnu 2010 bývalým managementem společnosti Teledex a společností G-Tek Electronics. Společnost AEI se sídlem v Millbrae v Kalifornii, byla založena jako dceřiná společnost společnosti G-Tek Electronics, strojírenské konstrukční a výrobní společnosti se sídlem v Tchaj-wanu a Malajsii, která byla po 18 let dodavatelem telekomunikací do společnosti Teledex.

 

IP a analogové odolné telefony JOiWO

Vysoce odolné telefony a komunikátory do výbušných prostředí, odolné proti vodě a prachu.

Společnost Joiwo Explosion Proof Science and Techonology Co.,Ltd. se zabývá výrobou a vývojem vysoce odolných komunikačních zařízení, jako jsou telefony a komunikátory do výbušných prostředí, odolné proti vodě a prachu. Telefony JOiWO si získala dobrou pověst u zákazníků v USA, Evropě a na Středním východě, kde jsou široce používány ve vězeních, ve školách, lodích, chemickém průmyslu, dolech a vrtných plošinách.

 
Chcete vypracovat cenovou nabídku nebo další informace o produktu?    Kontaktujte nás ⇒ 

Jednotná komunikace — Kontakní centra — Bezpečnost — Síťová infrastruktura